Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör’den 20’nci yıl mesajı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör’den 20’nci yıl mesajı

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör’den 20’nci yıl mesajı

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, partisinin kuruluşunun 20’nci yılı dolayısıyla mesaj yayımladı. Ak Parti’nin 20 yıldır her türlü engele rağmen dimdik ayakta durduğunu söyleyen Güngör, “Allah’ın izni ve Milletimizin desteğiyle AK Parti 2023 yılında yapılacak seçimde de başarılara imza atacaktır” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Ağustos 2021 Çarşamba, 11:11

Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, Ak Parti’nin Kuruluşunun 20. yıldönümü nedeniyle açıklama yaptı. “20 yıldır her türlü karalama çalışmalarına ve engelleme girişimine rağmen, Ak Parti dimdik ayakta duruyor” diyen Güngör, şunları söyledi:
“20 yılda önüne gelen her sandıktan büyüyerek çıkan Ak Parti Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yoluna devam edecek.

14 Ağustos 2001 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Aziz Türk Milletimizin kurduğu AK Parti 20 yaşında..

Bugüne kadarki Demokrasi alanında mücadelesini Milletimizin desteğiyle sandıktan aldığı güçle yoluna devam etmektedir.

Allah’ın izni ve Milletimizin desteğiyle AK Parti 2023 yılında yapılacak seçimde de başarılara imza atacaktır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN in liderliğinde AK Parti Milletimizin umudu, çaresi ve hayallerini gerçekleştireceği bir adres olmayı sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bugüne 20 yıl içerisinde E-muhtara’ya, kapatma davasına, Kumpasa, 17-25 Aralık operasyonuna, Gezi kalkışmasına ve 15 Temmuz hain fetö darbe girişimine maruz kalmış fakat Aziz Milletimizin desteğiyle bunları aşmasını bilmiş ve demokrasimizi vesayet rejimine karşı korumuştur.

20. AK Yılımız Kutlu olsun.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı