Başer’den istişare toplantısı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başer’den istişare toplantısı

Başer’den istişare toplantısı

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, mahalle bazlı çalışmalarının yanı sıra istişare toplantılarını da sürdürüyor. Merkezefendi’de önceki dönemlerde görev alan yöneticilerle bir araya gelen Başer, fikir aldı, yol haritasının belirlenmesinde önemli mesafeler kat etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Eylül 2018 Çarşamba, 12:24

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, partiye emek vermiş, Merkezefendi’de önceki dönemlerde görev almış ilçe yöneticilerini de unutmadı.

Geçmiş yıllardaki tecrübelerinden yararlanmak adına önemli bir adım atan Başer, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle ilçenin eski yöneticilerini yemekli toplantıda bir araya getirdi.

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı olarak yaptıkları çalışmaları anlatan Başer, “Bizim siyaset kültürümüzde istişare büyük önem taşıyor. Merkez ilçe ve Merkezefendi’nin hafızasına hakim tecrübeli, önceki dönemlerde görev almış yönetim kurulu üyelerimizle istişareyi çok önemsiyoruz. Hz. Ali’nin dediği gibi ‘İstişarede yedi özellik ve fayda vardır: doğruyu ve gerçeği ortaya çıkarmak, görüş ve düşünce kazanmak, hatadan kaçınmak, kınanmaktan sakınmak, pişmanlık duymaktan kurtulmak, kalpleri kazanmak ve eserlere tabi olmak, onlara uymaktır.” Bu kriterlere önem veriyoruz. Sizlerin fikirleri, bizlerin önünü açacak tavsiyelerini önemsiyoruz” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı ile Merkezefendi İlçe Başkanlığı’nda önceki dönemlerde görev almış yöneticilerin fikirlerinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirten Başer, istişare toplantılarının devam edeceğini söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı