CHP Denizli İl Yönetimi Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul’a gitti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

CHP Denizli İl Yönetimi Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul’a gitti

CHP Denizli İl Yönetimi Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul’a gitti

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Yönetimi, 9 yıl 8 ay 20 gün hapis cezası verilen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul’a gitti ve İstanbul Adalet Sarayı önünde yapılan açıklamaya katıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Eylül 2019 Cumartesi, 14:16

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Yönetimi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul’a gitti. Başta Başkan Mahir Akbaba olmak üzere yönetim 17 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan ve çeşitli suçlardan 9 yıl 8 ay 20 gün hapis cezası verilen Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul Adalet Sarayı önündeki açıklamaya katıldı.

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına “ En zor anlarda dahi… Her insana istisnasız yakışan gülmenin, gülümsemenin ve hatta küçücük bir tebessümün bile hayatımıza kattığı değeri anlamak… Yanındayız Canan Başkan… Ya hep birlikte ya hiçbirimiz !” diye yazdı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı