Perinçek: ABD’nin Türkiye’de 50 nükleer bombası var - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Perinçek: ABD’nin Türkiye’de 50 nükleer bombası var

Perinçek: ABD’nin Türkiye’de 50 nükleer bombası var

Denizli’de gerçekleştirdiği basın toplantısında “İlk kez buradan duyuruyorum” diyen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ABD’nin Türkiye’de 50 nükleer bombası olduğunu öne sürdü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Kasım 2017 Salı, 15:49

Teşkilat toplantısı için Denizli’ye gelen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi’ni de ziyaret etti. DGC Basın Merkezi’nde yönetim ziyaretinin ardından bir basın toplantısı düzenleyen Perinçek, “İlk kez buradan açıklıyorum. Size özel bir haber veriyorum” diyerek açıklamasına başladı ve şok bir iddiada bulundu.

Amerika Birleşik Devleti’nin Türkiye topraklarında 50 nükleer bombası bulunduğu öne süren Perinçek, “Bunu şimdi açıklıyorum çünkü ABD’nin Ortadoğu’nun kuzeyindeki oyunu bozuldu” diye konuştu.

Perinçek iddiasının kaynağı olarak da Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı emekli General Beyazıt Karataş’ işaret etti. “Bizzat görev yaptığı dönemde Diyarbakır’daki askeri üstte şahit olmuştur” diyen Perinçek, Karataş’ın bu bilgisine dikkat çekti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı