Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Ramazan mesaisi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Ramazan mesaisi

Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde Ramazan mesaisi

Ramazan ayında oruç tutan vatandaşların tedavilerini sürdürebilmeleri için Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 21.00-24.00 saatleri arasında da hizmet verecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Haziran 2016 Perşembe, 17:09

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Berna Öztürk, yaptığı açıklamada, oruç tutan vatandaşların mağdur olmaması için iftardan sonra 21.00-24.00 saatleri arasında ek mesai uygulaması yapılacağını bildirdi.

Genel Sekreter Dr. Öztürk, her gün bir vardiyacı ve bir acil hekimin bulunduğu Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne iki hekimin daha eklendiğini, Ramazan ayı boyunca toplamda 4 hekimin görev yapacağını belirtti.

Hastanenin 4 hekimle gece 24.00’e kadar hizmet vermeye devam edeceğini kaydeden Öztürk, “Gece 24.00’den sonra nöbetçi hekimin çalışmaya devam edecek. Ramazan ayı boyunca gündüz saatlerinde oruç tutan ve diş tedavisine gelemeyen vatandaşlarımız iftardan sonra hastanemize gelerek dişlerini yaptırabilirler” dedi.

Yorumlar

Ali   -  Bağlantı 10 Haziran 2016, 08:14

İşte hizmet budur taktir edilmeli…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı