İşadamı İbrahim Tan’dan anlamlı bağış - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İşadamı İbrahim Tan’dan anlamlı bağış

İşadamı İbrahim Tan’dan anlamlı bağış

Hayırsever İşadamı İbrahim Tan, İl Sağlık Müdürlüğü’ne tam donanımlı bir ambulans bağışladı. Ambulans, Vali Hasan Karahan’ın katıldığı törenle İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Eylül 2017 Salı, 14:25

Valilik önünde düzenlenen törene Vali Hasan Karahan, İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı ve Hayırsever İşadamı İbrahim Tan katıldı.

Denizli’de ambulans sayısının arttırılması yönünde ihtiyaca katkıda bulunmak için bir bağışta bulunduğunu söyleyen Hayırsever İşadamı İbrahim Tan, “Sağlık alanında bir Sağlık Ocağı yaptırmayı düşünüyordum. Ancak acil olarak bir ambulansa ihtiyaç olduğunu öğrendim. İnşallah önümüzdeki zamanlarda Sağlık Ocağını da yapmak nasip olur. Denizli’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hayırsever İşadamı İbrahim Tan’a, anlamlı bağış dolayısıyla Denizlililer adına teşekkür eden Vali Hasan Karahan, “Alınan bu ambulans ile İlimizdeki ambulans sayısı 97 oldu. Acil Sağlık Hizmetlerindeki araçlarımızın zamanla modernize edilmesi, yenilenmesi gerekiyor. Hayırseverimizin sağlık alanındaki başvurusunu biz de bu şekilde değerlendirelim dedik. Modern ve güzel bir aracı 112 Acil Servis bünyemize kazandırmış olduk. Ambulansımızın görev yapacağı alanda sağlık hizmetleri daha hızlı bir şekilde karşılanacak. Hayırseverimiz İbrahim Tan’a teşekkür ediyoruz, diğer hayırseverlerimize de örnek olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı