REKLAMI GEÇ

BAŞVURU SÜRESİ 12 HAZİRAN’A UZATILDI

BAŞVURU SÜRESİ 12 HAZİRAN’A UZATILDI

Ekonomi Bakanı ve Ak Parti Denizli milletvekili Nihat Zeybekci, 250 lira taksitle konut projesi için başvuruların 12 Haziran’a kadar uzatıldığını açıkladı. Zeybekci açıklamasında vatandaşların yoğun ilgisine teşekkür ederek hedeflerinin herkesi ev sahibi yapmak olduğunu söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Haziran 2015 Cuma, 16:12

25 bin adet konuttan yararlanmak isteyen vatandaş, hafta başından bu yana Denizli Büyükşehir Belediyesi, Merkezefendi ve Pamukkale belediyeleri ile ilçe belediyelerine akın etti. Çok fazla yoğunluk yaşanması üzerine başvuruları 12 Haziran’a kadar uzatma kararı aldıklarını açıklayan Ekonomi Bakanı ve AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, 15 Temmuz tarihinde kesin hak sahiplerinin belli olacağını, hak sahipleriyle yapılacak sözleşmelerin yapılmasının ardından 12 ay içinde 500’erlik paketler halinde konutların hak sahiplerine teslim edileceğini söyledi.

DENİZLİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Bakan Zeybekci, “Denizli tarihinin en büyük hamlesi olan 250 lira taksitle 25 bin konut projemiz, Denizlililer’den inanılmaz bir destek aldı. Hazırladığımız projenin ne kadar isabetli olduğunu gördük. Yaşanan yoğunluk nedeniyle başvuramayan vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için başvuru süresini 12 Haziran 2015 tarihine kadar uzatma kararı aldık. Hak sahipleri 15 Temmuz tarihinde ilan edilecek. Bu tarihten sonra kesin hak sahipleri ile sözleşmeler yapılacak. 12 ay sonra da evler 500’erlik paketler halinde teslim edilmeye başlanacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı