VATAN ADAYLARI ÇİVRİL’DE - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

VATAN ADAYLARI ÇİVRİL’DE

VATAN ADAYLARI ÇİVRİL’DE

Vatan Partisi milletvekili adayları ilçelerde yaptıkları çalışmalara Çivril’de kahve toplantıları ile devam etti. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Adayı Hasan Korkmazcan, milletvekili adayları Hüseyin Mercan ile Füsun Özçelik katıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Mayıs 2015 Salı, 18:21

Çivril’in Gümüşsu, Irgıllı, Işıklı ve Balçıkhisar mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Vatan Partisi milletvekili adayları kahvelerde halka hitap ettiler, ülke sorunlarına çözüm projelerini anlattılar.

“İKTİDAR DA MUHALEFET DE 13 YILDIR ÇÖZÜMSÜZDÜR”
Kahve toplantılarında konuşmalar yapan Hasan Korkmazcan ekonomik kriz tehlikesine işaret etti, üreten ve komşularıyla birlikte bölgede barışını sağlayan Türkiye için oluşturdukları programı anlattı. 13 yıldır Türkiye’nin sorunlarının çözülmediğini aksine birikerek arttığını belirten Korkmazcan iktidarı da muhalefeti de eleştirdi. Korkmazcan, “AKP iktidarı kendi ifadeleriyle Büyük Ortadoğu Projesi’nin işbirlikçiliğini yapmaktadır, görevine uygun olarak da ülkemizi borçlanmanın ve bölünmenin eşiğine getirmiştir. Buna karşılık ise muhalefet AKP’nin bu politikalarıyla mücadele etmek yerine AKP’ye benzeyerek, emperyalist ülkelere ben daha iyi yaparım mesajı yollayarak iktidar olma derdine düşmüştür. Ülkemizin sorunları HDP’ye oy verin çağrılarıyla, Kemal Dervişler ile çözülemez. Bağımsız, kendine yeten, üreten ve birleşen Türkiye’yi kurmak için Vatan Partisi 8 Haziran’da mecliste olacak” dedi.

ic

Gümüşsu kasabasında konuşan Denizli Milletvekili Adayı Hüseyin Mercan 7 Haziran seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını belirterek, “7 Haziran’da yalnızca milletvekilliği oylanmayacak, 7 Haziran’da ülkemizin birliği de oylanacak” dedi. Kendisi de Çivrilli olan Mercan hemşerilerinden büyük ilgi gördü.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı