Başkarcı’nın eski belediye başkanı Yusuf Baştürk hayatını kaybetti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkarcı’nın eski belediye başkanı Yusuf Baştürk hayatını kaybetti

Başkarcı’nın eski belediye başkanı Yusuf Baştürk hayatını kaybetti

Başkarcı’nın efsane belediye başkanlarından olan, bütünşehir ile Başkarcı’nın mahalleye dönüşmesiyle görevi bırakın Yusuf Baştürk hayatını kaybetti. 68 yaşında hayata veda eden Baştürk bir süre önce koronavirüse yakalanmış, tedavisinin ardından yan etkilerini atamamıştı. Baştürk, kalp krizi geçirerek yaşama veda etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Mart 2021 Çarşamba, 11:02

Başkarcı’nın efsane Belediye Başkanı olarak anılan Yusuf Baştürk bir süre önce koronavirüse yakalandı. 68 yaşındaki eski başkan Baştürk koronavirüsü atlattı ancak yan etkilerinden kurtulamadı.

Şiddetli karın ağrısı, titreme ve iştahsızlık şikayeti ile Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Baştürk, burada tedavi altındayken kalp krizi geçirdi. Başktürk yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

DYP’den seçilerek yaptığı belediye başkanlığının ardından Denizli Madeni İşler ve Demirciler Odası başkanlığı da yapan Yusuf Baştürk’ün ölümü büyük üzüntü yarattı.
Eski başkan Baştürk, bugün saat 14.00’te Asri Mezarlık’ta düzenlenecek törenin ardından toprağa verilecek.

Yorumlar

Mevlüt Aras   -  Bağlantı 10 Mart 2021, 13:10

Rabbim taksiratını affetsin.Mekanın Cennet Olsun.Amin.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı