Denizlili firma reklam filminde Cüneyt Arkın'ı oynatacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlili firma reklam filminde Cüneyt Arkın’ı oynatacak

Denizlili firma reklam filminde Cüneyt Arkın’ı oynatacak

Merkezi Denizli’de bulunan Springday firmasının reklam yüzü Türk sinema severlerin yakından tanıdığı ünlü sanatçı Cüneyt Arkın oldu. 84 yaşındaki emektar aktör, evaporatif soğutucu, ısıtıcı, fan ve soğutucu pad sektörlerinde faaliyet gösteren Springday firması için kamera karşısına geçti. Cüneyt Arkın, salgın hastalığın azalması ve hayatın normale dönmesi durumunda Denizli’ye gelme sözü verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Mayıs 2021 Pazartesi, 15:38

Springday firması görsel tanıtım için Türk sinemasının emektar sanatçılarından Cüneyt Arkın ile anlaştı. Arkın’nın çekimleri İstanbul’da 4. Levent’teki evinde gerçekleştirildi. ‘Ah o eski günlerde de Springday olsaydı, film çekimlerinde fazla terlemez ve yorulmazdık.’ Diyen ünlü sanatçı Denizli ‘yede gelme sözü verdi.

HEM CÜNEYT ARKIN’I ONORE ETTİK, HEM İMAJIMIZI GÜÇLENDİRDİK
Kuruluşu geçtiğimiz günlerde tamamlanan Çallı Sanayici ve İş İnsanları Derneği başkanlığını da yürüten Springday firmasının sahibi Süleyman Akçin, ‘Türk sinema severlerin gönlünde taht kurmuş Cüneyt Arkın’ı firmamızın tanıtım yüzü yaparak hem imajımızı güçlendirdik hem de değerli sanatçımızı onore ettik. Denizli yerelinde 16 yıl önce kurduğumuz firmamız günümüzde uluslararası arenada da tanınır hale geldi. Geldiğimiz nokta da sektörümüzün önemli ihracatçıları arasına girdik. Özellikle Ortadoğu, Avrupa ve Afrika ülkelerine yaptığımız ihracatla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Cüneyt Arkın ile firmamızın tanıtımının daha da artacağını umut ediyoruz’ diye konuştu.

ARKIN’I KOYUN YARIŞLARINA DAVET ETTİ
Süleyman Akçin, Çal’ın Aşağıseyit Mahallesi’nde 8 asırı aşkı zamandır düzenlemem Sudan Koyun Atlatma şenliğine Cüneyt Arkın’ı davet etti. 84 yaşındaki sanatçı, ‘Pandemi nedeniyle dışarı çıkamıyorum. Hayat normale döner, yarışlar düzenlenirse Denizli’ye gelmeyi çok istiyorum. Denizlili firmanın reklam filminde oynadığım için mutluyum. İnşallah Denizli’ye de gelir, onlarla kucaklaşırım’ dedi.
Uzakdoğu ve Afrika ülkelerine yaptığımız ihracatla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Cüneyt Arkın ile firmamızın tanıtımının daha da artacağını umut ediyoruz’ diye konuştu.

Yorumlar

Gürcan   -  Bağlantı 25 Mayıs 2021, 21:55

Yaklaşık bir aydır Ulusal Kanal’da reklam filmi yayımlanıyor. Haberdeki bilgi hatasını düzeltin.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı