Kabine Toplantısının tarihi belli oldu: Kısıtlamalar esneyecek mi? - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kabine Toplantısının tarihi belli oldu: Kısıtlamalar esneyecek mi?

Kabine Toplantısının tarihi belli oldu: Kısıtlamalar esneyecek mi?

Alınan önlemler çerçevesinde virüsün kontrol altında tutulması, vaka sayılarının düştüğünün açıklanması üzerine, kısıtlamaların esneyip esnemeyeceği merak ediliyor. Bu konuların görüşülmesinin beklendiği Kabine toplantısı 1 Şubat Pazartesi günü yapılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Ocak 2021 Cumartesi, 19:30

Koronavirüs önlemleri çerçevesindeki kısıtlamaların gevşeyip gevşemeyeceği, ya da yeni önlemlerin alınıp alınmayacağı merak edilirken, bu konuların görüşülmesinin beklendiği kabine toplantısının tarihi belli oldu.

1 Şubat Pazartesi günü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki toplantıda, eğitimin 15 Şubat’ta yüz yüze başlayıp başlayamayacağı, kafe, restoran, lokanta ve kahvehanelerin açılıp açılmayacağı, sokağa çıkma kısıtlamalarında değişiklik olup olmayacağı gibi konuların görüşüleceği belirtiliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplantının ardından yapacağı Ulusa Sesleniş konuşmasında alınan kararları aktarması bekleniyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı