İbrahim Tan, Malta’da iki ay öğrenim görüp dil öğrendi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İbrahim Tan, Malta’da iki ay öğrenim görüp dil öğrendi

İbrahim Tan, Malta’da iki ay öğrenim görüp dil öğrendi

Yıllardır ihracat yapıyordu, İngilizce bilmemesini büyük eksiklik olarak gördü ve Malta’ya gitti. İbrahim Tan, 62 yaşında öğrenci oldu ve İngilizce’yi öğrendi.

Ferah Işık / DENİZLİHABER / 23 Mayıs 2017 Salı, 12:40

Denizli’nin önde gelen tekstil firmalarından Tan Tekstil A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan, Malta EF Uluslararası Lisan Okulu’nda dil eğitim alıp, diplomasına kavuştu.

Tanınmış tekstilci işadamlarından İbrahim Tan, İngilizce bilmemesini yıllardır büyük bir eksiklik olarak gördü. Sonunda dil öğrenmeye kara verdi ve Malta’ya gitti. 62 yaşındaki işadamı Malta EF Uluslararası Lisan Okulu’nda iki ay eğitim aldı. Her gün 6 saat İngilizce ders gördü. Sınava girdi ve bir üst sınıfa geçti.

Diplomasını alan İbrahim Tan, “Öğrenmenin yaşı yok. Özellikle globalleşen dünyada herkes ana dilden başka en az bir dili daha konuşabilmeli. Hele bu insan bizim gibi ihracatçı ise, mutlaka İngilizce öğrenmelidir. Geldiğim aşamada derdimi anlatacak, karşı tarafı anlayacak seviyede İngilizce öğrendim. Daha da geliştireceğim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı