Kazım Arslan’ın cenaze töreninde yürek yakan anlar - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kazım Arslan’ın cenaze töreninde yürek yakan anlar

Kazım Arslan’ın cenaze töreninde yürek yakan anlar

Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle 65 yaşında hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın cenaze töreni, yürek yakan anlara sahne oldu. Eşi Nursel Arslan ve kızı Nazife Demirkapı, Kazım Arslan’ın tabutuna sarıldı, uzun süre gözyaşı döktü, törene katılanları da ağlattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Haziran 2019 Cumartesi, 15:25

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’a veda etmek en çok onlara zor geldi. Ölüm haberinin ardından yıkılan Arslan Ailesi’nin acısı, cenaze töreninde hat safhaya çıktı.

Oğul Mesutcan Arslan dik durmaya çalışırken, acılı eş Nursel Arslan ve Arslan’ın kızı Nazife Dağdeviren ayakta durmakta güçlük çekti.

Parti merkezinde düzenlenen törenin ardından Arslan’ın son kez evine getirilmesiyle acıları katlanan Arslan Ailesi, cenaze namazının kılındığı Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camisi’nde tam anlamıyla yıkıldı.

Tabuta sarılan ve uzun süre gözyaşı döken Arslan’ın eşi Nursel Arslan ile kızı Nazife Demirkapı’yı sakinleştirmek mümkün olmadı.

Arslan’ın torunu da tabutunun başından bir an olsun ayrılmadı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı