Pamukkale’de balon turunda evlilik teklifi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale’de balon turunda evlilik teklifi

Pamukkale’de balon turunda evlilik teklifi

Pamukkale’de turizmi amaçlı yapılan balon turuna kız arkadaşını davet eden Tahsin Bozkurt, beyaz cennet üzerindeki turda evlilik teklifi yaptı. Özlem Aydın’ın yükseklik nedeniyle yaşadığı heyecan, evlilik teklifi ile daha da arttı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Kasım 2019 Çarşamba, 17:15

DENİZLİ (AA)
Makine mühendisi olan 28 yaşındaki Tahsin Bozkurt, yaklaşık 1 yıldır arkadaşlık yaptığı İngilizce öğretmeni 27 yaşındaki Özlem Aydın’ı Pamukkale’de balon turuna davet etti.

Kocaçukur mevkisinde yerli ve yabancı turistlerle birlikte sıcak hava balonuna binen Bozkurt ve Aydın, beyaz cennet Pamukkale semalarında travertenlerin manzarasını izleyip fotoğraf çektirdi.

Gökyüzünde bir süre kız arkadaşı Aydın ile sohbet eden ve ona şiirler okuyan Bozkurt, Pamukkale üzerinde bulunan balonun sepetinde kız arkadaşına “Benimle evlenir misin?” diyerek evlilik teklifinde bulundu.

Sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Aydın, erkek arkadaşının evlilik teklifine “evet” cevabını verirken, Bozkurt, kız arkadaşının parmağına yüzük taktı.

Bozkurt ve Aydın, mutlulukla birbirlerine sarılırken balondakiler de ikiliyi tebrik etti.

Bozkurt, çok mükemmel bir duygu olduğunu belirterek, “Biraz da heyecanlıyız yükseklik korkusundan dolayı. Değişik bir sürpriz yapmak istedim, klasik olmasın diye, farklı bir şey deneyeyim dedim. Bence güzel oldu. O da bunu beklemiyordu” dedi.

Özlem Aydın da erkek arkadaşına teşekkür ederek çok heyecanlı olduğunu kaydetti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı