REKLAMI GEÇ

Emniyet Müdürlüğü’nde 23 personel bir üst rütbeye terfi etti

Emniyet Müdürlüğü’nde 23 personel bir üst rütbeye terfi etti

Denizli Emniyet Müdürlüğü kadrosunda çeşitli rütbelerde görev yapan 23 Personel bir üst rütbeye terfi ettiler.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Ağustos 2019 Çarşamba, 10:57

Denizli Emniyet Müdürlüğü’nde Rütbe Terfi Töreni düzenlendi. Törende değişik birimlerde görev yapan 23 personel bir üst rütbeye terfi etti. Polisevi’ndeki törene Vali Hasan Karahan, Emniyet Müdürü Mevlüt Demirve İl Emniyet Müdür Yardımcıları ile üst rütbeye yükselen personel ve aileleri katıldı.

Törende konuşan Denizli Valisi Hasan Karahan, “Terfiler meslek hayatımızda bizleri motive eden, çalışma aşkımızı perçinleyen imkânlardır. Burada önemli olan bu terfilerin Emniyet Teşkilatı tarafından sağlıklı ve hakkaniyetli bir şekilde yürütüldüğünü görmektir. Nitekim 2 yılı aşkın birlikte görev yapmamıza rağmen başımızı öne eğdirecek bir olay ile karşılaşmadık, Kurum Müdürlerimiz ve Personelimiz ile uyumlu ve ahenkli bir çalışma ortamı sağladık bunun bir neticesi olarak Denizli’mizde huzur ve güven ortamını birlikte inşa ettik. Görevlerinizde zorluklarla karşılaştığınızı biliyoruz nitekim bu bakımdan Polislik Mesleğinin bir Aile Mesleği olduğunun da farkındayız buradan Sizleri ve değerli Ailelerinizi de tebrik ediyorum. Görev yeriniz neresi olursa olsun esas olanın Gök Kubbede hoş bir seda bırakmak olduğu unutmamanızı istiyorum” dedi.

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ise törenden önce yaptığı konuşmada “Emniyet Teşkilatı Türkiye Cumhuriyeti Devletinin İç güvenliğinin temel direğidir. Bizler bunu 17-25 Aralık ve 15 Temmuz sürecinde gösterdik. Bizler bu Şanlı Bayrağın dalgalanmasında katkımızı her zaman sürdüreceğiz. Bunun içinde hiçbir zaman, tereddüt dahi etmeksizin bedel ödemekten de kaçınmayacağız. Disiplinle yaşayan bir mesleğin mensupları olarak Rütbe Terfileri yaşamlarımızın önemli noktalarından birisidir. Terfi almak elbette önemlidir ancak esas olan o rütbenin terfiinin hakkını verebilmektir. Çözüm odaklı olmak, yasaların belirlediği kıstaslar ölçüsünde kamu yararına, vatandaş lehine karar alabilmektir” diye konuştu.

Rütbe Terfi Töreni’nde Denizli Emniyet Müdürlüğünde 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinde görev yapmakta olan 5 personel bir üst rütbe olan 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne, 4. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinde görev yapmakta olan 2 personel bir üst rütbe olan 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne, Emniyet Amiri rütbesinde görev yapmakta olan 2 personel bir üst rütbe olan 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne Komiser Yardımcısı rütbesinde görev yapmakta olan 2 personel bir üst rütbe olan Komiserliğe, Kıdemli Başpolis Memuru rütbesinde görev yapmakta olan 8 personel bir üst rütbe olan Komiser Yardımcılığına, Başpolis Memuru rütbesinde görev yapmakta olan 4 personel bir üst rütbe olan Komiser Yardımcılığına yükseldi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı