Jandarma şafak baskını yaptı, azılı suçlu uyuşturucuyu imha etmeye çalışırken yakalandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Jandarma şafak baskını yaptı, azılı suçlu uyuşturucuyu imha etmeye çalışırken yakalandı

Jandarma şafak baskını yaptı, azılı suçlu uyuşturucuyu imha etmeye çalışırken yakalandı

Denizli İl Jandarma Komutanlığı Suç araştırma Timi (JASAT) ekipleri, Honaz İlçe Jandarma Komutanlığı ile ortak bir operasyona imza attı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Mayıs 2021 Perşembe, 11:18

Uzun süredir uyuşturucuyla mücadelenin kilit bölgelerinden biri olan ve birbiri ardına yapılan operasyonlar ve çalışmalar ile temiz bir mahalle haline gelen Kocabaş’a uyuşturucu getirdiği ve sattığı belirlenen Yıldıray A. (51) takibe alındı.

İstihbarat çalışmalarının tamamlanmasının ardından operasyon için düğmeye basan ekipler, belirlenen adrese şafak baskını gerçekleştirdi.

KAPI KIRILARAK GİRİLDİ
Zanlının jandarmaya kapıyı açmaması üzerine ekipler kırarak içeri girdi. Zanlı elinde bulunan uyuşturucuları imha etmeye çalışırken suçüstü yakalandı. Evde yapılan uyuşturucu aramasına narkotik köpeği de katıldı.

14 SUÇ KAYDI VAR
Gözaltına alınan zanlı tam bir suç makinesi çıktı. Zanlı Yıldıray A.nın uyuşturucu, hırsızlık, yaralama ve tehdit gibi suçlardan 14 ayrı suç kaydının bulunduğu ortaya çıktı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı