PEV’in minikleri okumayı öğrendi, ailelerine unutamayacakları bir gün yaşattı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

PEV’in minikleri okumayı öğrendi, ailelerine unutamayacakları bir gün yaşattı

PEV’in minikleri okumayı öğrendi, ailelerine unutamayacakları bir gün yaşattı

Özel PEV Okulları’nın minik öğrencileri okumayı öğrenmelerini velileriyle birlikte kutladı. Okulda gerçekleştirilen etkinlikte hem minik öğrencilerin, hem de ailelerinin heyecanı görülmeye değerdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Nisan 2017 Cumartesi, 13:51

Özel PEV Okulları Ailesi’ne bu yıl katılan 1. sınıf öğrencileri, okuma ve yazmayı öğrenmelerini ailelerine sundukları muhteşem bir geceyle kutladı.

Okulun 1. sınıf öğrencilerinin ve öğretmenlerinin fotoğraflarının yer aldığı sinevizyon gösterisiyle başlayan gece, zevkli anlara sahne oldu.

Özel PEV Okulları’nın 72 1. sınıf öğrencisinin sahne aldığı gösteri, veliler tarafından baştan sona ilgiyle takip edildi.

Okuluin tüm 1. sınıf öğrencileri sahne aldı, yıl boyunca hazırlandıkları gösterileri hem Türkçe, hem de İngilizce olarak sundu.

Öğrencilerin sergilediği performans velilerinden bol bol alkış aldı.

Müzik ve dans gösterileriyle renklenen etkinlik kapsamında, miniklerin yıl boyunca görsel sanatlar dersinde yaptıkları eserler de sergiyle velilerin beğenisine sunuldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı