“Oxford Big Read” Yarışmasında Türkiye Birinciliği PEV’in - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

“Oxford Big Read” Yarışmasında Türkiye Birinciliği PEV’in

“Oxford Big Read” Yarışmasında Türkiye Birinciliği PEV’in

Özel PEV Okulları, Oxford University Press Türkiye’nin, öğrencilerinin okul dışında kitap okuma alışkanlıklarını teşvik etmek ve İngilizce eğitimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği Oxford Big Read” yarışmasında Türkiye 1.’liği elde etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Haziran 2015 Cuma, 11:48

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin okul dışında kitap okuma alışkanlıklarını teşvik etmek ve İngilizce eğitimine katkıda bulunmak amacıyla Oxford University Press Türkiye’nin, ülke çapında düzenlediği “Oxford Big Read” yarışmasının 2. tur finalistleri belirlendi. 

ic

PEV Koleji İlköğretim kategorisinde, 2/B sınıfından Zeynep Şahin; 2/C sınıfından Duru Işık ve Deniz Özalp; 3/E sınıfından Erim Esenoğlu; Ortaokul kategorisinde ise 7/B sınıfından Almira Kocamaz Ege Bölge Finalistleri oldular.
Türkiye genelindeki bölge finalistleri arasında yapılan değerlendirmede ise 7. ve 8. sınıflar kategorisinde 7/B sınıfından Almira Kocamaz birinci oldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı