Özel PEV Okulları “Eğitimde Değişim” konferansına katıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Özel PEV Okulları “Eğitimde Değişim” konferansına katıldı

Özel PEV Okulları “Eğitimde Değişim” konferansına katıldı

Denizli Özel PEV Okulları bu yıl İzmir’de yapılan “Eğitimde Değişim Konferansı 2019”a katıldı. 22 öğretmen ile konferansa katılan Özel PEV Okulları, konferansta “Başka Öğretmenler Mümkün!” adlı sunum yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Şubat 2019 Perşembe, 09:00

Daha önceki yıllarda İstanbul’da yapılan ancak bu yıl İzmir’de gerçekleştirilen “Eğitimde Değişim Konferansı 2019” büyük bir katılımla tamamlandı. Işıkkent Okullarında yapılan konferansa Özel PEV Okulları da katıldı.

“Eğitimde Değişim Seninle Başlıyor!” sloganıyla yola çıkan ve her yıl farklı şehirlerden gelen yüzlerce öğretmenin ortak çalışma ve paylaşım yapma fırsatı bulduğu konferansa Özel PEV Okulları, 22 öğretmen ile katıldı.

Okulun sınıf öğretmenlerinden Hamide Tıpırtın’ın konferansta “Başka Öğretmenler Mümkün!” adlı  bir sunum yaprken, farklı branşlardaki öğretmenler gün boyu yapılan sunumlara ve atölye çalışmalarına katılarak bilgi ve birikimlerine yeniler ekleme imkanı buldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı