Özel PEV Okulları’nda bahar şenliği - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Özel PEV Okulları’nda bahar şenliği

Özel PEV Okulları’nda bahar şenliği

Özel PEV Okulları Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen “Bahar Şenliği” renkli görüntülere sahne oldu. Konserler, oyunlar ve gösterilerle eğlenen öğrenci, veli ve öğretmenler, baharın gelişini coşkuyla kutladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Nisan 2019 Pazartesi, 15:23

PEV Okulları Okul Aile Birliği tarafından organize edilen “Bahar Şenliği” Başkan Hülya Akdere’nin konuşmasıyla başladı.

Ortaokul ve lise öğrencilerinin halk oyunları, step ve jimnastik gösterileriyle renklenen etkinlik, katılımcılara coşku dolu onlar yaşattı.

Avukatların oluşturduğu Suça Sürüklenen Çocuklar (SSÇ) grubu verdiği konserle dinleyenlerden tam not aldılar. Şişme oyun parkurunda, halat çekme yarışında, çuval oyununda ve eğitsel diğer oyunlarda kıyasıya yarışan katılımcılar oyun parkurlarında gönüllerince eğlendi.

Ahşap boyama, çocuk tekstil ürünleri, takı ve kitap standları katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Baharın gelişini öğrenci, öğretmen ve velileriyle kutlayan PEV Okulları; aile olmanın, 25. yılda da bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Etkinlik ile ilgili değerlendirme yapan Özel PEV Okulları İlkokul ve Ortaokul Müdürü Hilal Tortop, “Baharın gelişi hepimizde büyük bir heyecan uyandırıyor. Okul Aile Birliğimiz de baharın gelişini coşkuyla kutlamak adına bir şenlik düzenledi. Çocuklarımız ve aileleriyle eğlenceli bir gün geçiriyoruz. PEV Okulları olarak aile olmanın, 25. yılımızda da bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı