Özel PEV Okulları’nın DI başarısı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Özel PEV Okulları’nın DI başarısı

Özel PEV Okulları’nın DI başarısı

DI Türkiye elemelerinde büyük başarı göstererek Türkiye ikinciliği elde eden Özel PEV Okulları, ABD Atlanta/Tennessee‘de gerçekleşen Destination Imagination 2018 Global Finals’a katıldı. Orada da anlık görev ve takım görevlerini başarıyla sergileyen öğrenciler, etkinliklerle ve gezilerle dolu bir hafta geçirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Haziran 2018 Çarşamba, 18:13

Tennessee Üniversitesinde gerçekleşen organizasyon, 15 farklı ülkeden yaklaşık 20.000 katılımcıya ev sahipliği yaptı

Çeşitli workshoplar öğrencilerin farklı ülkelerdeki çocuklarla kaynaşmasını, Dollywood gezisi ise güzel ve eğlenceli anılar biriktirmelerini sağladı.

Yarışmada üstün başarı gösteren Magic of Disney Takımı, katıldıkları kategorilerde sergiledikleri performanslarla göz doldurdu ve Fine Arts bölümünde 86 takım arasında iyi bir derece elde ederek Dünya 15.si oldu.

Pamukkale Eğitim Vakfı Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Meder, öğrenci ve öğretmenlerin her geçen sene artan DI başarıları ile ABD’de de kendilerini ispatladıklarını belirtti.

Elde edilen başarılardan dolayı öğretmen ve öğrencileri kutlayan Prof. Dr. Meder, “Denizli Özel PEV Okulları olarak Denizli’nin ve Türkiye’nin adını bir kez daha gururla duyurdular” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı