DTO Ailesi iftarda bir araya geldi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DTO Ailesi iftarda bir araya geldi

DTO Ailesi iftarda bir araya geldi

Denizli Ticaret Odası’nın (DTO) Geleneksel Aile İftarı, kurumun idare organlarında yer alan temsilcileri ve aileleri ile personeli ile ailelerini bir araya getirdi. Etkinlikte konuşan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, oda üyeleri ile ailelerine özel bir indirim kampanyası başlattığını ve ilk etapta yurt genelinde 88 adreste imtiyazlı müşteri haline getirdiklerini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Mayıs 2019 Perşembe, 12:46

Pamukkale Yolu üzerindeki bir tesiste gerçekleştirilen Denizli Ticaret Odası’nın Geleneksel Aile İftarı, son yılların en büyük organizasyonlarından biri oldu. DTO üyeleri ile personelinin aileleriyle katıldığı etkinlikte, renkli görüntüler, hoş sohbetler vardı.

KONUKLARINI KAPIDA KARŞILADILAR
Ev sahipliğini DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan ile DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya’nın üstlendiği organizasyonda, DTO Önceki Dönem Meclis Başkanlarından Yüksel Kaşıkçı ile DTO Önceki Dönem Yönetim Kurulu Başkanlarından Nail Kalemci ile Mesut Aygören, Yüksek İstişare Kurulu, Disiplin Kurulu, Yönetim Kurulu, DTO Meclisi, Meslek Komiteleri, TOBB Denizli İl Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Denizli İl Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ve ailelerinin yanı sıra DTO personeli ile aileleri yer aldı.

“SİZLERLE AYNI SOFRADA BULUNMAKTAN BÜYÜK ONUR DUYUYORUM”
Davetlilerin canlı müzik eşliğinde yemeklerini yemelerinin ardından DTO Başkanı Uğur Erdoğan, konuklarına seslendi, birlik ve beraberliğin önemini vurguladı.

Başkan Erdoğan, “Biz, 17 binden fazla üyesi bulunan ve sosyal etkinlik arz eden çok büyük bir aileyiz; her birinizi en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum. Sizlerle aynı sofrada bir arada bulunmaktan büyük bir onur duyuyorum. Rahmet ve bereket ayı ramazan-ı şerifinizi kutluyorum. Yüce Rabbimden, insanlığa sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum. Değerli dostlar, ramazanlar, birçok güzelliği de beraberinde getirir. İnsanlar paylaşmak, yardımlaşmak, dayanışmak gibi yaradılışından gelen güzelliklere geri dönerler. İçinde bulunduğumuz bu manevi atmosfer, milli birlik ve beraberliğimizin artmasına vesile olsun. İnsanların arasındaki bağlar güçlensin, birbirlerine duydukları sevgi çoğalsın” dedi.

DTO, YURT GENELİNDE ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM KAMPANYASI BAŞLATTI
Büyük bir aile olmanın getirdiği sorumluluğun farkında olduklarını ve bu aileyi, çok daha iyi yerlere taşımak için var güçleriyle çalıştıklarını da belirten Başkan Erdoğan, “Üyelerimizin yararına çok sayıda proje ürettik; üretiyoruz. Bunların en yenilerinden biri, üyelerimiz ile çalışanları için mesleki, sosyal ve kişisel gelişimlerine dönük eğitimlerimiz. Yılın ilk 4 ayında, 8 önemli etkinliğe imza attık. 2019’un sonuna kadar, 21 eğitim daha gerçekleştireceğiz. Ayrıca, yine üyelerimize katkı sağlamak için, ilk etapta 88 adreste indirimli mal ve hizmet temin edebilmelerine yönelik kampanya başlattık. Akaryakıt, sağlık, özel eğitim, ulaşım, konaklama ve oteller ile kargo ve benzeri mal ve hizmet kalemlerinde, Türkiye’nin ve şehrimizin önde gelen firmalarından önemli indirimler sağladık. Firma sayısını daha da artırmaya çalışıyoruz. Bu büyük kampanyamıza, her gün yeni yeni isimler katılıyor” diye konuştu.

Başkan Erdoğan, konuşmasının sonunda, konuklarını kampanyalarının içeriği hakkında da kısaca bilgilendirdi. Kampanya, ilk aşamada 40 otel, 22 özel okul, 6 üniversite, 6 özel hastane, 3 kargo, 2 akaryakıt, 2 ev temel ihtiyaç malzemesi, 2 spor ve kişisel bakım, 2 kuru temizleme, 1 karayolu ulaşım, 1 araç kiralama ile 1 yazılım şirketinin ürün ve hizmetlerini kapsıyor. Kampanyaya katılan firmalar, birbirinden farklı kalem ve hizmetlerde, DTO üyelerine özel %10-85 arasında indirim imkânı sağlıyor. Üyeler, kısa bir süre sonra devreye alınacak mobil uygulama ile, kampanyadaki yenilikleri anlık duyurularla almaya başlayacak ve kampanyaya dair her türlü işlemlerini online olarak takip edebilecekler. DTO, indirim programıyla ilgili tanıtım kampanyası atağı da başlatacak.

ÇOCUKLARI HACİVAT VE KARAGÖZ’LE EĞLENİRKEN, BÜYÜKLER KOYU SOHBETLERE DALDI
Çocuklar için pamuk şeker ve macun ikramı ile ramazan eğlencesinin yer aldığı gece, büyüklerin hoş sohbetleri eşliğindeki birbirinden renkli görüntüleriyle sona erdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

 

dto-baskani

Uğur ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Meclis

Salih SARIKAYA

Meclis Başkanı

İletişim Bilgileri

Yönetim Kurulu Başkanı 295 00 10
Meclis Başkanlığı 296 00 15
Genel Sekreter 295 00 20
Genel Sekreter Yardımcıları 295 00 21 295 00 22
Personel ve Yazı İşleri Müdürlüğü 295 00 24
Ticaret Sicil Müdürlüğü 295 00 30
Hesap İşleri Müdürlüğü 295 00 40
Oda Sicil Müdürlüğü 295 00 45
Araştırma Geliştirme Müdürlüğü 295 00 50
Dış Ticaret 296 00 55
Basın ve Halkla İlişkiler 295 00 70 295 00 71
Kurumsal İletişim ve Organizasyon 295 00 75
Ege Bilgi ve Yenilik Merkezi (EBIC-EGE) 295 00 80
Bilgi İşlem 295 00 95
Santral Telefon 295 00 00
Faks 295 00 90