REKLAMI GEÇ

Ne açıklayacak?

Ne açıklayacak?

Ekonomi Bakanı Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, 31 Mayıs Pazar günü (yarın) Denizli tarihinin büyük hamlesini açıklayacağını söyledi. Zeybekci, “Denizli için muhteşem olacak” dediği çalışmaya ilişkin ayrıntı vermedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Mayıs 2015 Cumartesi, 15:45

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 31 Mayıs Pazar günü (yarın) Denizli tarihinin en kapsamlı ve geniş çalışmasını açıklayacağı toplantı öncesinde parti binasında basın mensupları ile bir araya geldi.

Basın toplantısında konuşan Bakan Zeybekci, “Denizli’de bakanlık ve büyükşehir olarak geçen yıl 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimleri esnasında ve sonrasında vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda başlatılan ve belki Denizli tarihinin yapılmış en büyük, en kapsamlı çalışmasını her şeyi ile bitirdik. Denizli’de vatandaşları doğrudan ilgilendiren hayallerini gerçekleştirecek, beklentilerini karşılayacak, hemen hemen Denizli’nin tamamını mutlu edecek bir çalışmayı yarın tüm Türkiye ile birlikte aynı anda Denizli’den paylaşacağız. Denizli’miz için muhteşem olacak. Detaylı ve uzun bir çalışma oldu. Bugüne kadar yapılan en kapsamlı çalışma oldu. Şimdiden Denizli’mize hayırlı olsun diyorum” dedi.

Basın toplantısında AK Parti İl Başkanı Şahin Tin, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci de hazır bulundu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı