REKLAMI GEÇ

Pamukkale ovası canlanacak

Pamukkale ovası canlanacak

AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, Irlıganlı, Akköy, Gölemezli bölgelerinde yeni dönemde yapılacak teknik tarım ve termal sağlık yatırımları ile bölgenin canlanacağını, ayrıca termal turizm ve sağlıkta dünyanın 1 numarası olacağını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Haziran 2015 Perşembe, 13:51

AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bilal Uçar, Irlıganlı Akköy, Gölemezli’yi gezerek vatandaşlar ve üreticilerle bir araya geldi. Uçar, tarımsal kalkınmada yapılan hamlelerle Denizli’nin bundan sonra daha da büyüyeceğini ayrıca Pamukkale Ovasında hem tarımda hem de termal turizm alanında yapılacak büyük yatırımlarla ülkenin ve dünyanın sayılı merkezlerinden biri olacağını söyledi.

ic-1

Uçar, “Özellikle Pamukkale ovası Denizli’nin turizm ve tarım açısından önemli merkezlerinden biri. Buraya yapılacak yatırımlar ile bu bölge çok önemli bir merkez olacak. Özellikle termal turizmde bölgenin canlanması sağlanacak. Bu bölgeye yapılacak yatırımlar sayesinde yeni iş yerleri kurulacak. Binlerce kişi iş sahibi olacak. Kurulacak dev termal sağlık merkezleri ve tarımsal desteklemelerle oluşturulacak yatırımlar Pamukkale ovasını canlandıracak. Denizli önümüzdeki dönemde büyümesini sürdürecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı