REKLAMI GEÇ

Yüceliş 60 günde 60 bin kişiye ulaştı

Yüceliş 60 günde 60 bin kişiye ulaştı

“Az laf çok iş Osman Yüceliş” sloganıyla seçim çalışmalarını yürüten AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Osman Yüceliş, kampanya sürecinde 60 günde 60 bin kişi ile görüştüğünü söyledi. Yüceliş, seçime kadar girmedik iş hanı ve apartman bırakmayarak herkese ulaşmaya devam edeceğiz” dedi

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Haziran 2015 Çarşamba, 17:39

Günde yaklaşık 12 km yürüyen ve yüksek binaların en üst katında bulunan ev ve iş yerlerine kadar herkesi ziyaret eden AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Osman Yüceliş 60 günde 60 bin kişiye ulaştığını söyledi.

Saltak Caddesi’ndeki iş hanının 3. katında karşında vekil adayı Osman Yüceliş’i gören iş yeri sahibi önce şaşkınlığını gizleyemedi daha sonra Yüceliş’e çalışmalarında başarılar dileyerek “Bu zamana kadar iş yerime herhangi siyasi parti adaylarından kimse gelmemişti Osman Bey’i karşımda görünce şaşırdım. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

ic

Yüceliş, seçime kadar çalışmalarını aralıksız sürdürüp, halkla buluşmaya devam edeceğini belirterek, “Vatandaşlara en yüksek binalarda da yanlarına giderek onların hal ve hatırlarını soracaklarını ve hayır dualarını almaya devam edeceklerini belirten vekil adayı Osman Yüceliş’te şu ana kadar 60 bin kişi ile direkt olarak görüştüm ve günde ortalama 10-12 km yol yürüyoruz. Her kesimden insana ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı