REKLAMI GEÇ

Forum Çamlık’ta Fashion Week başlıyor

Forum Çamlık’ta Fashion Week başlıyor

Forum Çamlık, Türkiye çapında tüm Forum AVM’lerde eş zamanlı düzenlenen Forum Fashion Week kapsamında dolu dolu bir hafta sonuna imza atıyor. Modaya dair satır başlarının söyleşilere konu olacağı, stiline güvenenlerin birbiriyle yarışacağı ve ünlü mankenlerin katılımıyla düzenlenecek defileyle taçlanacak etkinlikler, 14-15 Ekim günlerinde Forum Çamlık ziyaretçilerini bekliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Ekim 2017 Çarşamba, 16:20

Forum Çamlık Alışveriş Merkezi’nin Forum Fashion Week kapsamındaki etkinlikleri, 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 15.00’te düzenlenecek “Moda Sohbetleri” ile başlayacak. Tasarımcı ve Anjea Design Store’un Kurucusu Vildan Sivri Çaputçu, Shikka Marka Direktörü ve Gardenya Tekstil Kurucusu Mukkaddes Başkaya, Denizli’de moda, marka ve trendler hakkında konuşacak. Söyleşinin moderatörlüğünü Moda Yazarı ve Kreatif Direktör Ümit Temurçin üstlenecek.

Moda Sohbetleri’nin ardından Özge Ulusoy ve Kemal Doğulu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek düzenlenecek söyleşiyi, Forum Çamlık’ın sosyal medya üzerinden başlattığı “En Stil Kim?” yarışmasının sonuçları takip edecek. Jüri üyeleri arasında Özge Ulusoy, Kemal Doğulu, Vildan Sivri Çaputçu ve Mukaddes Başkaya’nın da bulunduğu yarışmanın birincisi, 1.000 TL’lik hediye çekine sahip olacak.  14 Ekim günü ayrıca saat 18.00 itibariyle DJ ve ritim grubu eşliğinde fırsatlar ve sürprizlerle dolu bir alışveriş gecesi başlayacak. Forum Çamlık ziyaretçileri sürpriz kampanyalar, indirimler ve hediye çekleriyle alışveriş keyfini ikiye katlayacak.

Forum Çamlık’ın Forum Fashion Week 2017 etkinlikleri, 15 Ekim 2017 Pazar günü saat 15:00’te gerçekleştirilecek bir defileyle final yapacak. Markaların yeni sezon koleksiyonlarını sevilen mankenler Simge Tertemiz ve Elif Ece Uzun’un sergileyeceği bu özel defilede, tüm ziyaretçiler sezonun en favori parçalarından oluşan şık kombinleri görme fırsatı yakalayacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı