REKLAMI GEÇ

Şair doktorun imza gününe yoğun ilgi

Şair doktorun imza gününe yoğun ilgi

Denizli Özel Egekent Hastanesi’nin başarılı kalp damar cerrahisi hekimlerinden Prof. Dr. Bilgin Emrecan, “Kalbime İyi Bak” adlı şiir kitabı için hastane çalışanlarına özel imza günü düzenledi. İmza günü yoğun ilgi gördü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Şubat 2022 Salı, 09:30

Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Bilgin Emrecan’ın kaleme aldığı, “Kalbime İyi Bak” adlı şiir kitabı, ilk baskısıyla okuyucuları ile buluştu. Şiir kitabının, basımı yapıldıktan kısa bir süre sonra Özel Egekent Hastanesi’nde imza günü düzenlendi. Prof. Dr. Bilgin Emrecan, başta doktorlar ve hemşireler olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının katılım sağladığı imza gününde, okuyucularına kitaplarını imzaladı. Sağlık çalışanları imzalarının ardından yazar ile fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

“YANIMDA OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER”
Görev yaptığı Egekent Hastanesi’nde bu organizasyona katkı sağlayan herkese teşekkür eden Prof. Dr. Bilgin Emrecan, “Uzun yıllar içerisinde ürettiğim bir eserin burada görücüye çıkmasını mutluluk ve onur ile kutluyorum. Burada olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım bundan sonra da beraber güzel anlarda, tatlı şiirler ile desteklenen güzel bir hayatımız olur” diye konuştu.

“KALEMİYLE KALPLERİMİZE DOKUNDU”
Egekent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek, “Bilgin Hocam gibi önemli bir değer, hekimliği ile kalplerimize dokundu. Bu defa da kalemi ile kalplerimize dokundu. Kendisi ile çalışmaktan biz de çok gurur duyuyoruz ve mutluyuz” dedi.

Yaklaşık 2 saat süren keyifli organizasyon, Egekent Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Peker, Hastane Müdürü Zehra Künarcı ve hekimler eşliğinde pasta kesilmesiyle sona erdi.

Yorumlar

GÜNSEN ÇAKAR   -  Bağlantı 22 Şubat 2022, 14:42

DOKTORUM BEN DENİZLİLİ OLUP ŞEHİR DIŞINDA GÖREV YAPIYORUM BYPASS AMELİYATI OLDUM DENİZLİYE YAZIN DENİZLİYE GELECEM AMA KİTAP BİTER BANA DA 1 TANE KİTAP İSTİYORUM ADRESİM: BUCAK MAL MÜDÜRLÜĞÜ BUCAK/BURDUR ELLERİNİZE SAĞLIK BAN MOTİVASYON OLUR

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı