REKLAMI GEÇ

250 dansçıdan yılsonu gösterisi

250 dansçıdan yılsonu gösterisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Halk Oyunları Topluluğu “Hasat” adlı yılsonu gösterisi ile muhteşem bir geceye imza attı. 5’den 50 yaşına kadar 250 dansçının sahne aldığı gecede engelli çocukların dans gösterisi de büyük beğeni topladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Mayıs 2024 Pazartesi, 10:57

Denizli Büyükşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Halk Oyunları Yılsonu Gösterisini, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Özay Gönlüm Salonu’nda “Hasat” temasıyla sundu. Binlerce vatandaşın katıldığı programa, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ile birlikte davetliler ve Büyükşehir Belediyesinin açmış olduğu ücretsiz halk dansları kursuna katılan topluluk üyeleri katıldı.

Muhteşem bir geceye imza atan kadronun yer aldığı yılsonu gösterisinde 5 yaşından 50 yaşına kadar 250 dansçı sahne aldı. Topluluk üyeleri  “Zeybek, Halay, Kafkas, Kaşık, Roman ve Horon” gösterileri ile muhteşem bir geceye imza attı, bol bol alkış topladı. Birbirinden özel performanslara imza atan ve izleyenleri büyüleyen Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Halk Oyunları Topluluğu, içerisinde engelli çocukların da yer aldığı özel gösterimi ile izleyenlere unutulmaz bir performans izletti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı