REKLAMI GEÇ

DEFSAD’dan tozu dumana katan sergi

DEFSAD’dan tozu dumana katan sergi

Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği kuruluşunun 15. yılında 14. sergisini sanatseverlerle buluşturdu. 27 DEFSAD üyesinin 32 siyah beyaz fotoğraftan oluşan “Toz Duman” isimli karma sergisi 29 Eylül’e kadar Turan Bahadır Sergi Salonu’nda açık kalacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Eylül 2022 Cumartesi, 09:31

Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği kuruluşunun 15. yılını açtığı sergi ile kutladı. Turan Bahadır Sergi Salonu’nda açılan sergide DEFSAD’ın 27 üyesinin 32 siyah beyaz fotoğrafı sanat sevenlerin beğenisine sunuldu.

Serginin açılışında davetlilere seslenen DEFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dere, “Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği olarak her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz fotoğraf sergimize hepiniz hoş geldiniz. 2007 yılında kurulan derneğimiz Denizli’de fotoğraf severlerin buluşma noktası olmaya ve çeşitli fotoğraf etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor. Her perşembe akşamı düzenli olarak dernek binamızda fotoğrafın farklı konularında söyleşiler ve üyelerimizin sunumlarına ilaveten çeşitli seminer ve organizasyonlarla Denizli’de fotoğraf alanında kendi meşrebimizde fotoğrafın sesi olmaya çalışıyoruz. Özellikle belirtmek isterim ki derneğimizin kapıları fotoğrafa ilgi duyan herkese sonuna kadar açıktır. Kuruluşunun 15.yilini kutladığımız DEFSAD, bugün 14. sergisini, 27 üyesinin 32 siyah beyaz fotoğraftan oluşan “Toz Duman” isimli karma sergisini açarken sizleri de aramızda görmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi.

Konuşanın ardından serginin açılış kurdelesini Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve DEFSAD üyeleri kesti.

Davetliler ardından sergiyi gezdi, fotoğrafları inceledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı