REKLAMI GEÇ

Gülmek engel tanımadı

Gülmek engel tanımadı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Engelliler Haftası kapsamında komedyen Ömer Akbaba’nın tek kişilik oyunu olan “Gülmek Engel Tanımaz, O Halde Gülüşmek Üzere” adlı stand-up gösterisini Denizlililerle buluşturdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Mayıs 2017 Salı, 09:30

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenleyen Kent Konseyi Engelliler Meclisi, komedyen Ömer Akbaba ile Denizli halkını bir araya getirdi.

Adalet Parkı’nda düzenlenen “Gülmek Engel Tanımaz, O Halde Gülüşmek Üzere” adlı stand-up gösterisine, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kültür Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Engelliler Meclisi Başkanı Sevil Güngör, engelliler ve vatandaşlar katıldı. Başarılı performansı ile büyük beğeni toplayan komedyen Ömer Akbaba izleyenlere bol kahkahalı bir gece yaşattı.

“YETER Kİ GÖNÜLLERİMİZ ENGELLİ OLMASIN”
Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, etkinlik ile farkındalık yaratmayı amaçladıklarını belirterek, “Bizim bir hayat felsefemiz var. İnsanların fiziki engelleri bizim için önemli değil. Yeter ki, gönüllerimiz ve yüreklerimiz engelli olmasın diyoruz. Dolayısı ile engelli kardeşlerimiz ile birlikte hep beraber şehrimizde huzur içerisinde, ülkemizde de güzellikler içerisinde yaşamayı arzu ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı