REKLAMI GEÇ

Denizli Tiyatroya Doyacak

Denizli Tiyatroya Doyacak

Antalya Devlet Tiyatrosu, ‘Benim Doktor Oğlum’ adlı oyunu, Denizli’de sahneye koyacak.

/ DENİZLİHABER / 18 Kasım 2008 Salı, 01:00

Denizli’de bugüne kadar; Kafes, Kadın Oyunları, Simavnalı Şeyh Bedrettin, Misafir, Kanlı Nigar oyunlarını, kapalı gişe oynayan Antalya Devlet Tiyatrosu, ‘Benim Doktor Oğlum’ adlı oyunu Denizli’de sahneye koyacak. Denizli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Antalya Devlet Tiyatrosu ‘Benim Doktor Oğlum’ adlı oyunu, 28 KASIM 2008’de saat < ?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />20.00’ de ve 29 KASIM 2008’de saat 14.00’te ve aynı gün saat 20.00’de Denizli Belediyesi Çatalçeşme Oda Tiyatrosu Salonu’nda temsil edecek.

Eli Sahgi’nin yazdığı, Hale Kuntay’ın çevirdiği ve Ali Meriç’in yönettiği oyunda başlıca rolleri; Erdoğan Aydemir, Senem Şahin, Orkul Yılmaz, Gözen Müftüoğlu, Sultan Yumak, Kader Gözpınar, Şenel Kaderoğlu paylaşıyor.

Oyunda, eğitim görmesi için Londra’ya gönderilen bir evladın, bir hippy olarak geri dönmesi ve sonrasında gelişen olaylar anlatılıyor.

Oyun için tam bilet 3.00 YTL, öğrenci bileti 2.00 YTL’den satışa sunuldu. Biletler, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Candoğan Parkı önü ve Yaprak Kitabevi’nde satılıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı