REKLAMI GEÇ

El emeği eserler görücüye çıktı

El emeği eserler görücüye çıktı

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz el sanatları kurslarına katılan kursiyerlerin ürettiği eserler Çamlık Mesireliği’nde vatandaşların beğenisine sunuldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Temmuz 2016 Cuma, 17:47

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanlığı bünyesinde açılan ücretsiz el sanatları kurslarına katılan kursiyerlerin ortaya çıkardığı eserler Çamlık Mesireliği’nde Denizli halkının beğenisine sunuldu.

Seramik, ahşap boyama, çini, ipek kozası ve kağıt rölyef gibi farklı branşlardaki eserlerin yer aldığı karma sergi15-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında açık olacak.

Sergi 3 gün boyunca saat 23.00’e kadar gezilebilecek. Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ücretsiz el sanatları kurslarının başarılı bir şekilde tamamlandığını belirterek, “Bu çerçevede her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlediğimiz karma sergimizi vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda 15-17 Temmuz tarihleri arasında Çamlık Mesireliğinde sergileyeceğiz. Sergimizde seramik, ahşap boyama, çini, ipek kozası ve kağıt rölyef gibi farklı branşlarda oldukça başarılı eserler var. Sanatseverlerin ve halkımızı sergimize davet ediyoruz” dedi.

YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI
Ücretsiz el sanatları kurslarının yeni dönem kayıtlarının da başladığını ifade eden Kültür, Turizm ve Tanıtım Daire Başkanı Otaklı, kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların sergi sürecinde kayıtlarının alınacağını kaydetti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı