REKLAMI GEÇ

Genç Denizli Tiyatroya çağırıyor

Genç Denizli Tiyatroya çağırıyor

Eylül ayında yeni sezona perdelerini açan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, sezonun üçüncü haftasında “Efkar-ı Gençlik” isimli yeni tiyatro oyununu sergiledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Ekim 2014 Perşembe, 13:54

Geçtiğimiz Eylül ayında yeni sezona “Taziye” isimli tiyatro oyunu ile başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, sezonun üçüncü haftasında yeni oyunu Efkar-ı Gençlik ile tiyatro severlerle buluştu. Yönetmenliğini Ozan Özdemir’in üstlendiği tiyatro oyununda, yetişkinlerin gençlerle yaşadığı sıkıntılar ve gençlerin sosyal hayatta başlarından geçen olaylar komik bir dille anlatılıyor.

Efkar-ı Gençlik Denizlili tiyatro izleyicileri tarafından büyük ilgi görürken, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü’nün yeni sezon tiyatro oyunlarını her hafta Cuma ve Pazar günü, Çatalçeşme Oda Tiyatrosunda ücretsiz olarak sergilemeye devam edeceği kaydedildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü’nün Ekim ayı programı ise şöyle: “17 Ekim Cuma saat 20:30 Taziye, 19 Ekim Pazar saat 20:30 Atölye Performansı, 24 Ekim Cuma saat 20:30 Efkar-ı Gençlik, 26 Ekim Pazar saat 20:30 Kurban, 31 Ekim Cuma saat 20:30 Son Çanakkale, 2 Kasım Cuma saat 20:30 Düğün”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı