‘Kakılmış’, Vee Perde ile Denizli’ye geliyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

‘Kakılmış’, Vee Perde ile Denizli’ye geliyor

‘Kakılmış’, Vee Perde ile Denizli’ye geliyor

Türk tiyatrosuna damga vuran isimlerden Yasemin Yalçın ‘Vee Perde’ adındaki oyunu sahnelemek için Denizli’ye geliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Nisan 2019 Pazartesi, 10:36

Türk televizyonlarında bir dönem çok popüler olan ve ortaya çıkardığı tiplemelerle gündemde kalan Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey, 19 Nisan’da Denizli’ye gelecek.

Değişik oyunlar sahneleyen ikili Anadolu turnesi kapsamında “Vee Perde” isimli oyunu sahnelemek üzere 19 Nisan’da Denizli’ye gelecek. EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde sahnelenecek oyunda Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey ile birlikte Kutay Şahin, Ortans Kıvanç, Serdar Bordanacı, Merve Akaydın, Filiz Akın ve Oben Onur rol alıyor. “Vee Perde” isimli oyunda iki eski komedyen Cahide ve Adnan’ın hikâyesi anlatılıyor.

Oyunun Hikayesi
Oyunda Neil Simon’ın ‘Sunshine Boys’ hikayesinden yola çıkılarak, iki eski komedyen Cahide ve Adnan’ın hikâyesi anlatılıyor. Bir zamanlar şöhreti doruklarda yaşamış olan bu iki sanatçının, hem birbirleriyle olan çekişmelerini hem de gösteri dünyasının acımasız ve ezici etkisini anlatan oyunda Cahide, küçük bir eve sıkışmış, anılarla ve Adnan’dan alacağı intikamın gününü bekleyerek günlerini geçirmekte. 22 yıl sonra gelen bir televizyon programı teklifi bu iki oyuncuyu zorda olsa bir araya getiriyor ve çekim sonucu tabi ki fiyasko ile noktalanıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı