REKLAMI GEÇ

Erkan Oğur ve Telvin Trio konseri bu akşam

Erkan Oğur ve Telvin Trio konseri bu akşam

Ünlü Türk Halk Müziği Sanatçısı Erkan Oğur, Turgut Alp Bekaroğlu ve Alp Ersönmez’den oluşan Grup Telvin Trio, bu akşam Telve Restoran’da sahne alacak. Konsere ilgi büyük.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Kasım 2014 Salı, 11:10

Denizli bu akşam önemli bir sanatçıyı ağırlayacak. Türk Halk Müziği’ne getirdiği yeni yorumla milyonların kalbinde taht kuran Erkan Oğur’un başını çektiği trio gurubu Telvin, Telve Restoran’da Denizlili hayranlarıyla bir araya gelecek.

“Halden hale geçmek” anlamına gelen “telvin”i grubun ismi olarak kullanan Erkan Oğur, Turgut Alp Bekaroğlu ve Alp Ersönmez, “sahne” denildiğinde bir parça ismi belirlemeden notalara vurmaya başlıyor. Üçlünün, müzik çevrelerinde doğaçlama olarak da adlandırılan tarzlarıyla hayranlarının gönül teline dokunmayı başardığı ifade ediliyor.

DENİZLİLİLER İLE BULUŞMA
Yaptıkları farklı müzik tarzıyla dikkati çeken Telvin Trio, yurt genelinde konserler verirken, bu akşam Telve Restoran’da Denizlililer ile buluşacak. Grubun, Bayramyeri Demirciler Caddesi’ndeki Pamukkale İşhanı’nın dördüncü katında faaliyet gösteren Telve Restoran’daki konserine ilgi büyük.

Erkan Oğur’un gitarlar ve kopuz, Turgut Alp Bekaroğlu’nun davul, Alp Ersönmez’in gitarıyla müzik ziyafeti sunacağı konserin başlama saati 21.00 olarak açıklandı. Konser için 261 22 55 nolu telefondan rezervasyon yaptırılabilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı