Genç Denizli konsere çağırıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Genç Denizli konsere çağırıyor

Genç Denizli konsere çağırıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Müzik Kulübü 2015 yılının ilk konserinde 3 grupla sahneye çıkacak. Grup Yüksek Doz, Kareas ve Grup 4-1 Yan Sokağın Sesi 30 Ocak’ta müzik ziyafeti sunacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ocak 2015 Salı, 14:43

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlayıp, sosyal ve kültürel hayatlarına zenginlik katmak için Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Projesi kapsamında kurulan kulüpler farklı etkinliklere imza atıyor.

Bu kapsamda kentte müzikle uğraşan gençleri bir araya getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Müzik Kulübü, bu yılın ilk konserini vermek için sahneye çıkacak. 30 Ocak Cuma günü Saat: 19.00’da Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak düzenlenecek olan konserde, Yüksek Doz, Kareas ve Grup 4-1 Yan Sokağın Sesi grupları sahne alacak.

Yılın ilk konserinde performanslarını sergileyerek davetlilere unutulmaz bir gece yaşatmak isteyen gençler Denizlilileri ücretsiz konserlerine davet etti. Konserde, türkü ağırlıklı olmak üzere rock ve pop tarzında şarkıların seslendirileceği ifade edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı