REKLAMI GEÇ

Yaz konserlerine yoğun ilgi

Yaz konserlerine yoğun ilgi

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği yaz konserleri programlarında sanatçılar, İncilipınar ve Adalet Parkı’nda Denizlililerle buluşmaya devam ediyor. Vatandaşlar yaz konserlerine yoğun ilgi gösteriyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Temmuz 2019 Pazar, 12:25

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından İncilipınar ve Adalet Parkı’nda düzenlenen yaz konserlerinde birbirinden müzisyen ve sanatçılar Denizlililerle buluşmaya devam ediyor.

Yaz konserlerinin hafta sonu programı kapsamında Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı solisti Çağla Yapar, cuma akşamı İncilipınar Parkı’nda, cumartesi akşamı ise Adalet Parkı’nda sahne aldı. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konsere Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür Turizm Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Büyükşehir Belediye Konservatuarı Genel Sanat Yönetmeni Selim Öztaş, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çağla Yapar’ın birbirinden güzel eserleri seslendirdiği konsere gelenler unutulmaz bir akşam yaşadı. Türk Pop ve Türk Rock müzik şarkılarının seslendirildiği konser büyük beğeni alırken birçok kişi hep bir ağızdan eserlere eşlik etti.

“KONSERLERİMİZE BEKLİYORUZ”
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, yaz konserlerinin büyük bir ilgi gördüğünü ifade ederek, yaz konserlerine tüm vatandaşları davet etti.

Gökoğlan, “Yaz konserlerimize hepinizi bekliyoruz. Bugün sahne alan Çağla Yapar’ın önümüzdeki süreçte Türk Pop müziğinin en önemli seslerinden biri olacağına inanıyorum. İnşallah hem ulusal hem de uluslararası platformlarda Denizli’nin kızı Çağla’yı yakın zamanda göreceğiz. Bu güzel etkinliğe katılan tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı