Zeki Müren şarkılarıyla anıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Zeki Müren şarkılarıyla anıldı

Zeki Müren şarkılarıyla anıldı

Türk sanat müziğinin unutulmaz sanatçısı Zeki Müren, Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı tarafından düzenlenen konser ile anıldı. Konserde, Zeki Müren’in eserleri Denizlililer için seslendirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Nisan 2016 Pazartesi, 15:58

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı tarafından düzenlenen “Zeki Müren Şarkıları” konseri vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Programa, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı da katıldı.

zeki-muren-anildi-2

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Bölümü’nün hazırladığı ve Ahmet Nuri Çağdaş’ın yönettiği program yaklaşık iki saat sürdü. Türkiye’de “Sanat Güneşi” olarak tanınan Zeki Müren’in şarkıları ile anıldığı etkinlikte sanat müziği severler unutamayacakları bir gece yaşadı.

zeki-muren-anildi-3

“SANATÇILARIMIZI ANMAK VE ANLAMAK GEREKİYOR”
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökoğlan, gecenin sonunda yaptığı konuşmada, programa katılan vatandaşlar ile geceye renk katan sanatçılara teşekkür etti.

zeki-muren-anildi-1

Gökoğlan, “20 önce sanat güneşimizi kaybettiğimiz zaman çok üzülmüştük. Hakikaten dünyanın en güzel konuşan, kendi alanında sanatını en güzel şekilde icra eden rahmetli sanatçımızı geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda anmış olduk. Sanatçılarımızı en iyi şekilde anmak ve anlamak gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı