Tin: Bu zafer milletimizin - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tin: Bu zafer milletimizin

Tin: Bu zafer milletimizin

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, seçim sonuçlarını değerlendirdi. Tin “1 Kasım seçimlerinde kazanan ülkemiz ve milletimiz oldu. Bu zafer AK Parti’nin değil. Bu zafer Denizli ve Türkiye’nin zaferidir” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Kasım 2015 Salı, 15:00

1 Kasım erken genel seçiminde AK Parti’den milletvekili seçilen Şahin Tin, seçimleri değerlendirdi. Teşkilatlara ve vatandaşlara teşekkür eden Şahin Tin, “1 Kasım seçimlerinde kazanan ülkemiz ve milletimiz oldu. Bu zafer AK Parti’nin zaferi değil. Bu zafer Denizli ve Türkiye’nin zaferidir. En zor zamanlarda milletimiz her zaman yanımızda dimdik durdu. Bizi bağrına bastı. 1 Kasım’da millet olarak demokrasi sınavını başarıyla verdik. Daha yolun başındayız. İnşallah milletimizle birlikte nice yollar kat edip, nice güzel hizmet ve hedeflere birlikte yürüyeceğiz. Allah bizi utandırmasın” dedi.

Kendilerine oy veren vermeyen herkese teşekkür eden Tin “Sandığa gidip demokrasi sınavı adına oy veren tüm vatandaşlarımıza minnettarız. Bize oy veren milletimiz istikrar, güven ve huzurun yanı sıra sorunlarına çözüm istediğini açık bir şekilde ortaya koydu. Demokrasiden, hukuktan, sevgiden, merhametten bir adım geriye gidilmeyeceği gibi muasır medeniyet seviyesini daha da yükseklere taşıma noktasında gayretimizde emin adımlarla sürecektir. Artık bu millet ülkemiz üzerinde oynanan oyunları fark etmiş ve 1 Kasım’da çözümün önünü açmıştır” dedi.

ak_parti_milletvekili_sahin_tin_ic

Türkiye için mücadeleye başladığı ilk günden itibaren yanında olan ailesi, yakınları ve dostlarına da teşekkür eden Tin, “Verilen bu emaneti görev yaptığım sürece daha da yukarılara çıkarmak için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağız. Hiçbir zaman ‘ben’ olgusu ile hareket etmedim. Hep ‘biz’ dedim. Bundan böyle de öyle olmaya devam edecek. Denizli’nin en ufak meselesinde bile her zaman en önde savaşacağıma ve bu kentin daha da ileri gitmesi için mücadelemi, sonuna kadar sürdüreceğime kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı